لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز وب‌گردی هجوم مردم کره شمالی به پمپ بنزین ها

گزارش رسانه‌های منطقه از جمله چین، کره جنوبی و هنگ کنگ حاکیست که مردم در کره شمالی در پی شایعه کمبود سوخت، به جایگاه های عرضه سوخت در نقاط متفاوت این کشور ه

هجوم مردم کره شمالی به پمپ بنزین ها

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیضی منتشر می شود مبنی بر اینکه چنانچه کره شمالی دست به آزمایش ششم هسته ای خود بزند، چین واردات سوخت به کره شمالی را جهت هر لحظه متوقف می کند.
یونهاپ، خبرگزاری کره جنوبی نیز امروز به این عنوان اشاره کرد و در مطلبی آورده است: مردم کره شمالی با خودروهای خود به سمت جایگاه های عرضه سوخت هجوم برده اند و این شایعه وجود دارد که به علت محدودیت سوخت، این جایگاه ها بزودی تعطیل خواهند شد.

عبارات مهم : برنامه
از سوی دیگر فروش سوخت به خودروهای دیپلماتیک و شرکت های بین المللی در پیونگ یانگ از 2 روز قبل محدود و اخباری در باره تعطیلی بعضی جایگاه ها انتشار یافته هست.
تارنمای «ساوت چاینا» از هنگ کنگ نیز گزارش داده است: صف های طولانی در برابر شماری از جایگاه های سوخت در کره شمالی شکل گرفته و قیمت سوخت نیز بتدریج در حال زیاد کردن هست.
کره شمالی به شدت جهت تامین سوخت خود به چین وابسته است و با شدت یافتن تحریم ها، چین نیز تلاش کرده است این کشور را جهت دست کشیدن از برنامه هسته ای و تسلیحاتی خود ترغیب کند.
مسئولان آمریکایی در روزهای اخیر بارها تاکید کرده اند که اگر چین تلاشی جهت توقف برنامه هسته ای و تسلیحاتی کره شمالی انجام ندهد، آنها این کار را به تنهایی انجام خواهند داد.
روزنامه گلوبال تایمز چین نیز امروز در گزارشی وجود صف های طولانی برابر جایگاههای سوخت در کره شمالی را تایید و اعلام کرد بهای سوخت در این کشور نیز زیاد کردن یافته است.

منبع:ایرنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه | کره شمالی | کره شمالی | کره شمالی | پمپ بنزین | کمبود بنزین | جایگاه سوخت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog