لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز مازندران الکترونیکی بودن رای گیری در642 شعبه مازندران

در این شعب اخذ رای، تمام فرایند انتخابات اعم از رای گیری تا شمارش به صورت تمام الکترونیک و مکانیزه هست.

الکترونیکی بودن رای گیری در642 شعبه مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، ابوذر قربانی مدیر کمیته اطلاعات و فناوری ستاد انتخابات مازندران امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران گفت: رای گیری در642 شعبه اخذ رای در این استان 100 درصد الکترونیکی انجام می شود.

الکترونیکی بودن رای گیری در642 شعبه مازندران

وی افزود : در این شعب اخذ رای، تمام فرایند انتخابات اعم از رای گیری تا شمارش به صورت تمام الکترونیک و مکانیزه است.

رئیس کمیته اطلاعات و فناوری ستاد انتخابات مازندران گفت : نتیجه های انتخابات در این شعب نیز بعد از آخر وقت رای گیری قابل دسترسی است و بنا به پیشنهاد وزارت کشور اولویت اول جهت شمارش و اعلام نتیجه های با انتخابات مدیر جمهوری است و احتمال تاخیر در اعلام نتیجه های در این شعب جهت انتخابات شوراها وجود دارد .

ابوذر قربانی افزود: درانتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای 58 گانه مازندران ، رای گیری در8 شهر به صورت الکترونیکی است.

وی شهرهایی که انتخابات درآن به صورت الکترونیکی برگزار می شود را مشمول بر آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، قائمشهر،تنکابن، چالوس ونکاء اعلام کرد.

در این شعب اخذ رای، تمام فرایند انتخابات اعم از رای گیری تا شمارش به صورت تمام الکترونیک و مکانیزه هست.

رئیس کمیته اطلاعات وفناوری ستاد انتخابات مازندران گفت:انتخابات در سایر شعب اخذ رای نیز تا 90 درصد به صورت الکترونیکی انجام می گیرد که 2 فرایند اخذ رای و شمارش سنتی است و مابقی فرایند الکترونیکی خواهد بود.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: اطلاعات | انتخابات | مازندران | الکترونیکی | ستاد انتخابات | انتخابات شوراها | باشگاه خبرنگاران جوان | شعب اخذ رای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog