لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز لرستان مراسم سوگواری سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در نمازخانه ستاد دانشگاه علوم پزشکی

به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حضرت امام خمینی (ر ه) مراسمی در نمازخانه ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان

مراسم سوگواری سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در نمازخانه ستاد دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ این مراسم که به همت بسیج جامعه پزشکی ستاد دانشگاه و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه بعد از برپایی نماز ظهر و عصر برگزار شد.
ساکی مدیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ر ه) را به حاضرین در جلسه تسلیت گفت: شخصیت امام خمینی از دیدگاههای متفاوت قابل بررسی هست. از خصوصیات مردان الهی چند وجهی بودن آنهاست که هر وجه آن دریایی از مطالب را در پی خواهد داشت. حضرت علی (ع) نمونه ی بارزی از یک شخصیت الهی بود که از هر جنبه زبانزد بود. انسان های الهی در طول تاریخ همواره شخصیت چند وجهی داشته اند و حضرت امام (ر ه) نمونه این گونه از انسان هاست.

عبارات مهم : پزشکی

وی افزود: اگر از جنبه ی کلام بخواهیم شخصیت حضرت امام (ره) را مورد بررسی قرار دهیم به الهی بودن ریشه ی آن می رسیم. هنر انسان ها در کلام آنهاست که مقوله ای نامحدود و ماحصل تفکرات انسان را نشان می دهد. هنرکلام حضرت امام خمینی (ر ه) ابدی بودن آن هست. بعد از سال ها از رحلت ایشان کلام امام (ره) همچنان برقرار است.
ساکی گفت: وظیفه همه ماست که تابع کلام امام (ره) و پیرو تفکرات ایشان باشیم. امیدوارم همه ما به قول حضرت امام (ر ه) لیاقت داشته باشیم که با بسیجیان محشور شویم.
در آخر مراسم مسابقه فرهنگی با طرح سوالاتی از وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) برگزار و به ۱۵ نفر هدایایی به قید قرعه اهدا شد.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: پزشکی | دانشگاه | امام خمینی | رحلت امام خمینی | لرستان | خرم آباد | رحلت امام خمینی | دانشگاه علوم پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog