لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز فرهنگی هنری برپایی مراسم احیای شب نیمه شعبان در 166 مسجد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران

امشب در 166 مسجد پایتخت کشور عزیزمان ایران شاهد برگزاری احیای شب نیمه شعبان خواهیم بود.

برپایی مراسم احیای شب نیمه شعبان در 166 مسجد استان پایتخت کشور عزیزمان ایران

همزمان با برگزاری اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت بقیه الله اعظم (عج)، حجت الاسلام مرتضی عباسیان مدیر بنیاد مهدی موعود پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص برپایی جشنی بزرگ به همین مناسبت گفت: هم اکنون در 166 مسجد پایتخت کشور عزیزمان ایران در تدارک برگزاری احیای شب نیمه شعبان هستیم و در دو مسجد تهران، طی دو روز مراسم اعتکاف را خواهیم داشت.
وی در ادامه بیان کرد: امروز نیز مراسم خوش حالی شکوفایی مهدوی را با حضور کودکان 3 تا 6 سال در مهدیه بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران به همت و همکاری برادران سپاه، مهد کودک ها و منزل های قرآنی برگزار خواهیم کرد.

عبارات مهم : ایران
مدیر بنیاد مهدی موعود استان پایتخت کشور عزیزمان ایران درخصوص نشانه از برپایی مراسم خوش حالی شکوفایی اظهار داشت: ما از سال 93 با توجه به روایت امام صادق (ع) که می فرمایند: «شیعیان ما کسانی هستند که در خوش حالی ما شاد و در غم ما اندوهگین هستند» و همچنین با نشانه اینکه همایشی را به بزرگی مراسم شیرخوارگان حسینی در اعیاد شعبانیه داشته باشیم، برگزار می کنیم.

وی اطراف دیگر برنامه های این مراسم خوش حالی بزرگ مهدوی عنوان کرد: غیر از موارد فوق، با محوریت ترویج فرهنگ مهدویت، ارسال مبلغینی را به سراسر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین حومه این استان داریم و در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) نمایشگاهی را برپا کرده ایم.
حجت الاسلام عباسیان ادامه داد: ما در ایوان انتظار با برپایی نمایشگاه تلاش کرده ایم که در قالب غرفه های پرسش و پاسخ، فروش و معرفی محصولات فرهنگی مهدوی، به مهدی شناسی و بررسی فرقه های انحرافی و نوظهور بپردازیم.
گفتنی هست؛ ایوان انتظار از چهارشنبه 20 تا 22 جمعه اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 20 هر شب میزبان منتظران ظهور خواهد بود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | برپایی نمایشگاه | نیمه شعبان | احیای نیمه شعبان | مساجد تهران | ایوان انتظار | مرتضی عباسیان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog