لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز بین‌الملل مشاور ارشد ترامپ باید استعفا داده و محاکمه شود / نماینده دموکرات

عضو مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد جرد کوشنر باید استعفا بدهد و به علت خودداری از افشای ارتباطش با روس ها محاکمه شود.

مشاور ارشد ترامپ باید استعفا داده و محاکمه شود / نماینده دموکرات

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از سی ان ان، عضو کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در تصویر العمل به انتشار اخباری راجع به ی ارتباط داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ، مدیر جمهور این کشور با روسیه تاکید کرد جرد کوشنر باید استعفا بدهد و به علت خودداری از افشای ارتباطش با روس ها در دادگاه محاکمه شود.
تد لو، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در گفتگو با سی ان ان، جرد کوشنر را به دروغگویی متهم کرد و افزود: «کوشنر در نخستین نشستی که به منظور اعطای صلاحیت امنیتی به وی برگزار شد از افشای دیدارش با سفیر روسیه (در واشنگتن) خودداری کرد.
وی در همین دیدار به سفیر روسیه پیشنهاد داده بود خط سری ارتباطی بین کاخ سفید و کاخ کرملین در مسکو ایجاد شود. کوشنر همچنین از افشای دو مورد تماس دیگر با روس ها هم خودداری کرده است.»

عبارات مهم : روسیه
این نماینده دموکرات مجلس نمایندگان همچنین در پاسخ به سخنان ژنرال مک مستر، مشاور امنیت ملی دولت ترامپ مبنی بر وجود کانال های مخفی ارتباطی با دیگر کشورها تاکید کرد ژنرال مک مستر مردم آمریکا را گمراه می کند لیکن در اینجا بحث کانال مخفی ارتباطی مطرح نیست بلکه دعوا بر سر این است که جرد کوشنر پیشنهاد داده این کانال ارتباطی سری در سفارت روسیه و با استفاده از ابزار و تجهیزات روسی ایجاد شود و تنها علتی که جهت این پیشنهاد می توان در نظر گرفت پنهان کردن چنین ارتباطی از دید دستگاه های اطلاعاتی آمریکاست.

تد لو گفت: افشا شدن چنین مواردی نشان می دهد روسیه هیچگاه متحد آمریکا نبوده و نخواهد بود. روس ها سال گذشته تلاش کردند انتخابات ریاست جمهوری ما را خدشه دار کنند و هنوز هم دارند تلاش می کنند دموکراسی را در کشور ما تضعیف نمایند.
نماینده کالیفرنیا در پیامی توئیتری هم نوشت: در گواهینامه فرم صلاحیت امنیتی من آمده است اگر مطلبی خلاف واقع گفته شود مجازتش زندان هست. جرد کوشنر در فرم صلاحیت امنیتی خود دروغ گفت.
لو افزود: وکلای کوشنر اصل ارتباط کوشنر را با روس ها رد نکرده اند و لذا خودداری کوشنر از گزارش کردن این ارتباط در فرم صلاحیت امنیتی به معنای زیرپا گذاشتن قانون است و مجازات دارد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | دموکرات | جرد کوشنر | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | نماینده مجلس | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog