لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم‌چنین برگزاری مراسم خوش حالی

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

تایید "جشن تولد" و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند

عبارات مهم : برانکو

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم چنین برگزاری مراسم خوش حالی تولد شبانه در خارج از اردوی امارات پرسپولیس را نیز تایید کرد.

به گزارش ایسنا، طی هفته گذشته حواشی زیادی راجع به ی اردوهای پرسپولیس در امارات پیش از بازی با الهلال و الاهلی ایجاد شده است هست. محمد ترکاشوند در گفت وگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به حاشیه های اطراف این اردوها و راجع به مراسم خوش حالی شبانه بعضی بازیکنان پرسپولیس که ظاهرا در تولدی حاضر شده است اند و تا پاسی از شب در این تولد بوده اند؟ گفت: این مراسم خوش حالی تولدی که می گویند مراسم خوش حالی تولد پسر خود من بوده هست. بازیکنان خاصی در آن مراسم من حضور نداشت، این که من بخواهم بعنوان مسئول اجرایی تیم بازیکنان را به آن مراسم ببرم، صحت ندارد.

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

معاون اقتصادی پرسپولیس درحالی برگزاری مراسم خوش حالی تولد فرزندش را تایید می کند که در ادامه راجع به شب نشینی بعضی از بازیکنان پرسپولیس پیش از بازی با الهلال، می گوید: اصلا چنین مساله ای وجود نداشت. من تصویری که انتشار یافته بود را دیدم ولی خود آن افراد این مساله را تکذیب کردند، آنها گفتند که فتوشاپ شده است هست. بعد از بازی با الهلال، بازیکنان پنج روز تعطیل بودند. خود کمال کامیابی نیا روز مسابقه خانواده اش به دوبی آمدند و سه، چهار روز در امارات ماندند. من خودم به خاطر دارم که پندار خمارلو به برانکو اعلام کرد که بعضی از بازیکنان قصد ماندن در امارات را دارند و او هم موافقت کرد. شاید این تصویر جهت بعد از مسابقه باشد ولی قطعا می گویم که روز قبل از مسابقه چنین اتفاقی نیفتاده است.

ترکاشوند راجع به این که برانکو این عنوان را نه تایید و نه تکذیب کرد، گفت : اگر اتفاقی افتاده باشد و برانکو از آن آگاه باشد باید آن را به صورت کتبی به ما اعلام کند. تا الان نامه ای مبنی بر تنبیه و تشویق بازیکنی ارسال نشده است.

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم‌چنین برگزاری مراسم خوش حالی

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس هم چنین در ادامه راجع به خبر ایسنا مبنی بر پرداخت پاداش 85 میلیونی به سه کارمند کلوب پرسپولیس که یکی از هواداران این پول را پرداخت کرده بود، اظهار کرد: من متن را خوانده ام. یکی از آن کارمندان کلوب من هستم. چون من یکی از نفراتی هستم که در همه سفرها حضور دارم. نفرات دیگر آقای رضایی و پندار خمارلو هستند. کارمندان دیگری هم هستند.

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس ادامه داد: بله. راجع به این مطلب هم اینکه در اردوی امارات یک شخصی آمد و خودش خواست مبلغی را به بازیکنان پرداخت کند که طاهری این اجازه را به او نداد وارد رختکن شود. پول را ما گرفتیم و این مبلغ به عنوان پاداش از این پول به بازیکنان پرداخت شد و امضا گرفته شد تا بداند که پول کجا رفته هست. من خودم یک ریال از این پول را نگرفتم.

وی در پاسخ به اینکه این رویه دریافت و هزینه کمک ها به علت اینکه کلوب پرسپولیس دولتی است خلاف قانون هست، گفت: از زمانی که ما آمده ایم چنین اتفاقی افتاده هست. خود این آقا آمده و خواسته پول را بدهد و ما هم این کار را کرده ایم. می توانستیم این کار را نکنیم ولی چون تیم برده بود این کار انجام شد.

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

معاون اقتصادی کلوب درحالی دریافت و پرداخت پاداش را تایید می کند که در ادامه پرداخت پاداش با کارمندان کلوب را تکذیب کرد.

ترکاشوند هم چنین با اشاره به بازی برگشت برابر الهلال، گفت : بالاخره قشنگی فوتبال به همین پرسشها است در سال های گذشته هم این اتفاق افتاده هست. ان شاء الله بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را می کنند و به این مسابقه می روند تا بتوانند دل هواداران را شاد کنند.

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس تایید کرد که یک هوادار در اردوی امارات به کلوب مبلغی را پرداخت کرده تا به بازیکنان پاداش داده شود. او هم‌چنین برگزاری مراسم خوش حالی

او راجع به جلساتی که جهت تمدید قرارداد برانکو برگزار شده، افزود: یکی از اهداف کلوب این است که ثبات داشته باشیم. یکی از برنامه های ما تمدید قرارداد با برانکو است و به همین جهت روز شنبه جلسه ای بین برانکو و طاهری برگزار شد. البته من در جریان شرح این جلسه نیستم ولی حتما یکی از بحث های جلسه راجع به تمدید قرارداد بوده هست. البته در دو سفر قبلی که همراه پرسپولیس بودیم جلساتی بین طاهری و برانکو برگزار شد و به جد به دنبال تمدید قرارداد با برانکو هستیم. خود او هم نظر مثبتی نسبت به این مساله دارد.

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس راجع به اقداماتی که کلوب جهت تامین پول جریمه کلوب پرسپولیس راجع به پرونده ژوزه انجام داده، اظهار کرد: این مساله فشار بزرگی را به کلوب وارد کرد ولی پول آن را پرداخت کردیم. این پولی بود که از سهم روزانه و جاری کلوب بوده هست. من از دست اندرکاران در دولت و هیات دولت می خواهم که به ما کمک کنند تا نقدینگی ما تامین شود. مبلغی که هواداران به کلوب پرداخت کرده بودند بخش کمی از این پول را مشمول بر می شد. پولی حدود 600 – 700 میلیون تومان از هواداران جمع آوری شده است بود که مبلغ زیادی نبود و ما پول ژوزه را از طریق اسپانسر پرداخت کردیم.

و دریافت کمک میلیونی پرسپولیس در امارات از سوی ترکاشوند ، جشن تولد&quot، تایید &quot

ترکاشوند راجع به این مساله که در ابتدا مبلغ پرداختی هواداران به طور روشن اعلام نمی شد، گفت : در این دو سال که من حضور داشتم چیزی به جز براق سازی وجود نداشت. بعضی از دوستان در چند وقت اخیر به دنبال این هستند که کلوب را به حاشیه ببرند ولی من می گویم که با تمام توان مان کار را جلو می بریم و اتفاقاتی که در چند وقت اخیر به کلوب نسبت داده اند مورد تایید ما نیست.

او در پاسخ به این پرسش که آیا پول مانوئل ژوزه به صورت قسطی پرداخت شده است هست، گفت : نه این طور نیست. کل پول ژوزه پرداخت شده است هست. ما این پول را در چند بخش و در روزهای پشت سر هم پرداخت کرده ایم.

واژه های کلیدی: برانکو | امارات | اقتصادی | بازیکنان | پرسپولیس | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog