لحیم کردن برنامه کره شمالی کره شمالی

لحیم کردن: برنامه کره شمالی کره شمالی کره شمالی پمپ بنزین کمبود بنزین جایگاه سوخت

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + راننده شیشه ای بعد از تجاوز به دختر جوان دستگیر شد

شیطان شیشه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران که در پوشش مسافربر زنان را آزار و اذیت می کرد، شناسایی و دستگیر شد. 

عکس + راننده شیشه ای بعد از تجاوز به دختر جوان دستگیر شد

راننده شیشه ای بعد از تجاوز به دختر جوان دستگیر شد+عکس

عبارات مهم : ایران

شیطان شیشه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران که در پوشش مسافربر زنان را آزار و اذیت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، چندی قبل زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی به ماموران اعلام کرد که به وسیله سرنشین یک دستگاه ماشین سواری دوو سیلو، با ترساندن به قتل مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «آدم ربایی و ترساندن به قتل با سلاح سرد و اقدام به آزار و اذیت»، پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

عکس + راننده شیشه ای بعد از تجاوز به دختر جوان دستگیر شد

سرهنگ حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی در خصوص تحقیقات انجام شده است از شاکی پرونده عنوان داشت: شاکی پرونده بعد از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در اظهاراتش بیان کرد که به عنوان مسافر سوار ماشین شده، ولی در ادامه، به وسیله راننده ماشین و با ترساندن سلاح سرد مورد آزار و اذیت قرار داده شد است.

این زن در توضیح ماجرا به کارآگاهان گفت: ساعت ۲۰:۳۰ روز 22 فروردین، در محدوده میدان آزادی به عنوان مسافر و به مقصد شهرک، ولی عصر سوار یک دستگاه ماشین سواری دوو سیلو شدم که راننده آن جوانی حدودا ۳۵ ساله با قد بلند بود. بعد از طی مسافتی، راننده عوض کردن مسیر داد که به او اعتراض کردم، ولی این شخص با کشیدن چاقو ترساندن به کشتن من نمود؛ در محدوده بزرگراه قدیم کرج با ترساندن چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در حالی که به شدت از ناحیه گردن مورد آسیب و جراحت قرار گرفته بودم توانستم از دست او فرار کرده و در این وقت موفق به برداشتن قسمتی از شماره پلاک ماشین شدم.

شیطان شیشه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران که در پوشش مسافربر زنان را آزار و اذیت می کرد، شناسایی و دستگیر شد. 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به دستگیری متهم در وقت ارتکاب دومین جنایتش عنوان داشت: با شناسایی دقیق دوو سیلو، کارآگاهان اقدام به شناسایی محل سکونت متهم در محدوده شهرک ولیعصر کرده، ولی در مراجعه به این محل و در تحقیقات نامحسوس پلیسی اطلاع پیدا کردند که متهم از این مکان متواری شده است هست. در ادامه تحقیقات و با ثبت دستور توقیف ماشین دوو در سیستم جامع پلیس، واحد گشت پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در محدوده اتوبان فتح موفق به شناسایی ماشین مورد نظر شد. در وقت اعلام دستور ایست به راننده خودرو، مأموران متوجه حضور زن جوانی در ماشین شدند که در حال درگیری با راننده بود. با وجود اعلام دستور ایست از سوی واحد گشت پلیس آگاهی، راننده ی ماشین اقدام به فرار می کند که در طی مسیر فرار با چندینه دستگاه ماشین عبوری دیگر تصادف کرده و نهایتا متوقف؛ دستگیر و به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته می شود.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این عنوان که متهم قصد آزار و اذیت دومین طعمه ی خودش را داشت که از سوی مامورین دستگیر شد، به بیانات زن جوان داخل ماشین متهم اشاره کرد که به عنوان مسافر، در محدوده میدان آزادی و به مقصد شادآباد سوار ماشین متهم شده است بود.

سرهنگ حمید مکرم با اشاره به اعتراف صریح متهم عنوان داشت: متهم ضمن اعتراف صریح به آزار و اذیت شاکی مهم پرونده، در خصوص تلاش جهت قربانی کردن دومین زن جوان نیز عنوان داشت: بعد از مصرف شیشه، در محدوده میدان آزادی و به مقصد شادآباد این زن جوان را سوار کردم؛ نرسیده به شادآباد بود که با چاقو این زن جوان را ترساندن کردم؛ در حالی که قصد داشتم تا به داخل بزرگراه ای فرعی عوض کردن مسیر بدهم ناگهان متوجه گشت پلیس شدم که به من نزدیک شده است و به من دستور ایست می داد. بسیار ترسیده بودم؛ اقدام به فرار کردم، ولی در وقت فرار با چندینه دستگاه ماشین دیگر تصادف کرده و نهایتا به وسیله پلیس دستگیر شدم.

عکس + راننده شیشه ای بعد از تجاوز به دختر جوان دستگیر شد

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در آخر این خبر با اشاره به سوابق متهم در ارتکاب جرایم مرتبط با دزدی و مواد مخدر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم و صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تحقیقات تکمیلی از متهم در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | راننده | دستگیری | در ماشین | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog